Basketbalový oddíl

S členy soutěžícími v kategoriích mužů i žen

Více informací

Fotbalový oddíl

Dětský oddíl, žákovský tým, stará garda

Více informací

Lezecký oddíl

Dětské kategorie, juniorské a dospělé v družstvech A a B

Více informací

Sport pro všechny

Florbal, volejbal, aerobik pro ženy, cvičení pro rodiče a děti

Více informací

Tenisový oddíl

Družstva dospělých, dorostu, starší a mladší žáci a veteráni

Více informací

Turistický oddíl

Pěší turistika, cyklo turistika a lyžování, vícedenní akce

Více informací
Basketbalový oddíl


s členskou základnou 26 hráčů a hráček soutěží v kategoriích mužů i žen


Basketbalové družstvo mužů tvoří 14 hráčů a hraje 3. třídu. Ženské družstvo basketbalu TJ Ruzyně má 12 hráček a hraje 1. třídu pražského přeboru.

V současné době hledáme nové hráče na doplnění naší základny. Pokud máte zájem hrát košíkovou, neváhejte napsat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde získáte další informace.
Fotbalový oddíl


má 56 členů. Z toho 31 dospělých a 25 dětí


V roce 2012 fotbalový oddíl kladl důraz na rozvoj žákovského týmu. Vedle náboru nových žáčků byl oddíl na podzim 2012 přihlášen poprvé i k soutěži mladších přípravek. V zimních měsících se konaly v naší hale turnaje za účasti ml. přípravek z okolí (Hostouň, Bílá Hora, Chýně). Dětský oddíl zde funguje od r. 2011 pod vedením sekretářky oddílu, paní Drožové a dále licencovaných trenérů. V letošním roce plánuje oddíl kopané další nábor a rozšíření družstev o další věkové kategorie. A-mužstvo mužů hrálo 2. pražskou třídu, kam postoupilo v loňské sezóně. V průběhu roku 2012 došlo k omlazení  kádru. Stará garda Ruzyně se účastní pražského přeboru starých gard,  v současnosti, po podzimu je na čele tabulky. Kádr staré gardy tvoří převážně úspěšná parta A-týmu z 90-tých let. Na počest 20 výročí založení SG Ruzyně se uskutečnil poprvé slavnostní zápas A týmu proti staré gardě.
Lezecký oddíl


má v současné době 58 členů v kategoriích dětských, juniorských a dospělých, a to v družstvech A a B


V uplynulé sezoně se podařilo lezeckému oddílu dosáhnout na závodech hned několika dobrých výsledků nejen našich dětí. Eliška Bulenová vyhrála sérii závodů Tendon cup a v českém poháru obsadila 10.místo. Nejlepší z kluků Kryštof Bouřil obsadil 10.místo v sérii závodů Tendon cup. V kategorii dospělých se tradičně dařilo Daniele Kotrbové, která i letos vyhrála několik závodů a udržuje si přední pozice v žebříčku skalních lezkyň. V roce 2012 lezecký oddíl uspořádal své dva tradiční závody Ruzyňskou ligu a Vánoční závody na Štědrý den. Závodů se účastní kolem 70 závodníků – dětí i dospělých.
Během roku 2012 začala stavba venkovní lezecké stěny. Stěna se také před prázdninami otevřela a tak bylo možné již v létě trénovat venku. Stěnu postavil na pronajatém pozemku Vašek Malina, současný nájemce vnitřní lezecké stěny.
Sport pro všechny (SPV)


se skládá z pěti oddílů o celkovém počtu asi 63 členů


Florbalový oddíl 

mužů NOXA TJ Ruzyně hraje Pražský a středočeský přebor – šestá liga. Stránky florbalového oddílu najdete zde.

Volejbalový oddíl 

smíšených družstev se zúčastňuje řady turnajů na amatérské úrovni.

Zdravotní cvičení 

jsou určeny pro ženy všech věkových kategorií.

 
Tenisový oddíl


Domácí soutěže se hrají na čtyřech tenisových kurtech. Členská základna v roce 2013 čítala 60 dospělých, 12 dorostu, 12 žactva a 46 dětí


celkem 130 členů, nárůst o 7 členů oproti roku 2012

Oddíl funguje od r. 2012 v novém důstojném zázemí. V roce 2013 bylo pronajato občerstvení a v zimním období byla jako každoročně instalována nafukovací hala na 2 kurtech, kterou ve značné míře využívají především závodní hráči a členové oddílu. Oddíl má přihlášeno do pražských soutěží celkem 8 družstev (3 družstva dospělých, 2 dorostu, starší žáky, mladší žáky a veterány). Všechna družstva se udržela ve svých soutěžích, což je vzhledem k tomu, že se jedná o vysoké a kvalitní soutěže, považováno za úspěch. Dospělí A, dospělí C a veteráni dokonce bojovali o postup a ve svých skupinách skončili druzí. Oddíl tenisu pořádá celostátní turnaje jednotlivců. Na žebříčcích za r. 2013 se nejúspěšnější ruzyňští hráči umístili do 30 místa v Praze a v první stovce v rámci ČR. 

Kontaktní telefon: 724 332 840
Turistický oddíl


Odbor turistiky s 54 členy soustřeďuje činnost do třech oblastí, a to pěší turistiky, cyklo turistiky a lyžování.


Turistickou sezonu praktikují v pravidelném cyklu středa-sobota. V roce 2012 sérii všech akcí  zahájili výstupem na kopec Hvíždinec. V zimním období, většinou ženy, jezdí do Jizerských hor. Vloni byly hlavní náplní rozhledny Středočeského kraje a potom mini pivovary, rovněž Středočeského kraje. Z vícedenních akcí to byly Velikonoce - Moravský Krumlov, v květnu týdenní zájezd do Znojma a v červnu týden v Peci pod Sněžkou a dále cykloexpedice Moravskou vysočinou. V srpnu týden putování po slovenských horách v rámci 34. ročníku Banská Bystrica.

Přidejte se k nám!


Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

SPORTHOSTEL & UBYTOVNA  SCANDINAVIA

Ztracená 1132/1, Praha 6
GPS: 50°4'55.229"N, 14°18'28.800"E
Tel.: recepce: 725 004 534
E-mail : sporthostel@tjruzyne.cz

SPORTOVNÍ HALA

Ztracená 1132/1, Praha 6
GPS: 50°4'55.229"N, 14°18'28.800"E
Tel.: rezervace: 606 648 909
E-mail : hala@tjruzyne.cz

TJ RUZYNĚ

Ztracená 1132/1, Praha 6
Tel.: recepce: 725 004 534
E-mail : tjruzyne@seznam.cz

Obchodní údaje

Tělovýchovná jednota Ruzyně, z.s.
Ztracená 1132/1
161 00 Praha
IČO: 00538116