Volné víkendové termíny v hale
Nejbližší akce v hale
Přijď se svým týmem nebo založ nový tým u nás
'Stránky tenisového oddílu
Stránky fotbaového oddílu
Lezecká stěna

Fotbalový oddíl

má 56 členů. Z toho  31 dospělých a 25 dětí.

V roce 2012 fotbalový oddíl kladl důraz na rozvoj žákovského týmu. Vedle náboru nových žáčků byl oddíl na podzim 2012 přihlášen poprvé i k soutěži mladších přípravek. V zimních měsících se konaly v naší hale turnaje za účasti ml. přípravek z okolí (Hostouň, Bílá Hora, Chýně). Dětský oddíl zde funguje od r. 2011 pod vedením sekretářky oddílu, paní Drožové a dále licencovaných trenérů. V letošním roce plánuje oddíl kopané další nábor a rozšíření družstev o další věkové kategorie.

A -mužstvo mužů hrálo 2. pražskou třídu, kam postoupilo v loňské sezóně. V průběhu roku 2012 došlo k omlazení  kádru.

Stará garda Ruzyně se účastní pražského přeboru starých gard,  v současnosti, po podzimu je na čele tabulky. Kádr staré gardy tvoří převážně úspěšná parta A-týmu z 90-tých let.

Na počest 20 výročí založení SG Ruzyně se uskutečnil poprvé slavnostní zápas A týmu proti staré gardě.

Fotbalový oddíl dětí má také svoje stránky