POZVÁNKA NA VALNOU HROMADU TJ RUZYNĚ, z.s. 2017
Volné víkendové termíny v hale
Nejbližší akce v hale
Tenisový oddíl spustil vlastní webové stránky www.tenisruzyne.cz

Přijď se svým týmem nebo založ nový tým u nás

Tenisový oddíl

Domácí soutěže se hrají na čtyřech tenisových kurtech.

Členská základna TO v r.2013

- dospělí          60

- dorost           12

- žactvo           12

- děti               46

- celkem 130 členů, nárůst oproti 2012 o 7 členů

Oddíl funguje od r.2012 v novém důstojném zázemí. V r.2013 bylo pronajato občerstvení a v zimním období byla jako každoročně instalována nafukovací hala na 2 kurtech, kterou ve značné míře využívají především závodní hráči a členové oddílu

Oddíl má přihlášeno do pražských soutěží celkem 8 družstev (3 družstva dospělých, 2 dorostu, starší žáky, mladší žáky a veterány). Všechna družstva se udržela ve svých soutěžích, což je vzhledem k tomu, že se jedná o vysoké a kvalitní soutěže, považováno za úspěch. Dospělí A, dospělí C a veteráni dokonce bojovali o postup a ve svých skupinách skončili druzí.

Oddíl tenisu pořádá celostátní turnaje jednotlivců. Na žebříčcích za r. 2013 se nejúspěšnější ruzyňští hráči umístili do 30 místa v Praze a v první stovce v rámci ČR.

Kont. telefon: 724 332 840

Více na nových stránkách tenisového oddílu www.tenisruzyne.cz

Dále čtěte o pronájmu tenisových kurtů.