Sport pro všechny

Basketbalový oddíl

S členy soutěžícími v kategoriích mužů i žen

Více informací

Fotbalový oddíl

Dětský oddíl, žákovský tým, stará garda

Více informací

Lezecký oddíl

Dětské kategorie, juniorské a dospělé v družstvech A a B

Více informací

Sport pro všechny

Florbal, volejbal, aerobik pro ženy, cvičení pro rodiče a děti

Více informací

Tenisový oddíl

Družstva dospělých, dorostu, starší a mladší žáci a veteráni

Více informací

Turistický oddíl

Pěší turistika, cyklo turistika a lyžování, vícedenní akce

Více informací
Sport pro všechny (SPV)Odbor SPV má v současnosti 3 oddíly rekreačního sportu - zdravotní cvičení, volejbal a florbal.

Odbor SPV má 48 členů

Zdravotní cvičení je zaměřeno na udržování kondice v seniorském věku a využívá kombinace různých posilovacích cvičení přiměřených danému věku. Pro hlubší prožitek používá relaxační hudbu. Cvičení probíhá v malé tělocvičně. Její estetický vzhled a vybavení zvukovou aparaturou přispívá ke zkvalitnění cvičení. Byly zakoupeny nové podložky na cvičení a další pomůcky ke zkvalitnění cvičebního procesu.

                                

Oddíl volejbalu v minulém roce uspořádal již tradiční Memoriál Josefa Švandy a Václava Huříka. K pravidelným akcím již několik let patří účast na turnaji na osadě Červánek. Počet členů oddílu volejbalu pomalu klesá, a tak přijímáme nové členy.

Oddíl florbalu má dvě družstva A a B:

Noxa TJ Ruzyně A

V loňské sezoně se družstvo umístilo na 3. místě tabulky 8. ligy a družstvo přijalo nabídku svazu na dodatečný postup do 7. ligy. Rozhodnutí se ukázalo jako chyba. Družstvo je od začátku sezóny oslabeno zraněním několika klíčových hráčů, což má vliv na výkon mužstva. Mužstvo po 14-ti odehraných ligových kolech nezískalo ani bod a nachází se na posledním místě tabulky s 15-ti bodovou ztrátou na předposlední tým. Tento výsledek znamená do příští sezóny sestup zpět do 8. ligy.

Bourbon TJ Ruzyně B

Reputaci týmu A nevylepšuje ani tým B, který nastupuje letos v 9. lize a 4 ligová kola před koncem soutěže je na předposlední příčce tabulky.    

 

 

 

Přidejte se k nám!


Odeslaná data zpracováváme v souladu s Ochranou osobních údajů

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

SPORTHOSTEL & UBYTOVNA  SCANDINAVIA

Ztracená 1132/1, Praha 6
GPS: 50°4'55.229"N, 14°18'28.800"E
Tel.: recepce: 725 004 534
E-mail : sporthostel@tjruzyne.cz

SPORTOVNÍ HALA

Ztracená 1132/1, Praha 6
GPS: 50°4'55.229"N, 14°18'28.800"E
Tel.: rezervace: 606 648 909
E-mail : hala@tjruzyne.cz

TJ RUZYNĚ

Ztracená 1132/1, Praha 6
Tel.: recepce: 725 004 534
E-mail : tjruzyne@seznam.cz

Obchodní údaje

Tělovýchovná jednota Ruzyně, z.s.
Ztracená 1132/1
161 00 Praha
IČO: 00538116