Novinky

Volné víkendové termíny v hale
Nejbližší akce v hale
Přijď se svým týmem nebo založ nový tým u nás
'Stránky tenisového oddílu
Stránky fotbaového oddílu
Lezecká stěna
 

Ubytování

Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích na ubytovně Scandinavia.

Naše ubytovna má 13 dvoulůžkových a stejný počet třílůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Koupelny jsou vybaveny sprchou a toaletou. Na pokojích jsou šatní skříně, noční stolky a malé chladničky. Ručníky a ložní prádlo jsou samozřejmostí, stejně jako každodenní úklid.

Recepce je v provozu denně od 6:00 do 23:00.

V přízemí se nachází restaurace – Sport bar – kde se podávají teplé obědy a večeře, točené i lahvové pivo a široký sortiment nealko nápojů za přijatelné ceny. Po dohodě lze obdržet hlavní teplé jídlo v jakoukoli denní nebo večerní dobu. V restauraci je TV s pestrým výběrem programů.

Součástí ubytovny je i víceúčelová sportovní hala, kterou je možno si po dohodě s naším sportovním metodikem pronajmout k tréninkům či sportovním akcím - basketbal, volejbal, házená, fotbal, florbal. Pronájem je vhodný pro kolektivy sportovců za přijatelné ceny již od 800,- Kč na hodinu.

V části sportovní haly je instalována lezecká stěna, kde si mohou jednotlivci, po dohodě s vedoucím lezecké stěny zatrénovat. Je zde i posilovna.

Podívejte se na aktuální ceník ubytování, nabízíme velmi levné ubytování ve standardní kvalitě. Rádi vám zodpovíme dotazy ohledně obsazenosti haly a cen, vyplňte poptávkový formulář.

 

 

POPTÁVKA UBYTOVÁNÍ